01 Ekim 2016 Cumartesi 17:50
Asla Vazgeçmem Final Tarihi Belli Oldu
 Asla vazgeçmem dizisinin yapımcısı korku film 9 Ağustos 2016 tarihinde basın açıklaması yaparak asla vazgeçmem dizisinin hikayesinin bittiğini bu nedenle zorlamaya gerek olmadığını söyledi.

Ekranların beğenilen dizisi asla vazgeçmem 3 bölüm sonra izleyiciye veda etmeye hazırlanıyor. Asla Vazgeçmem dizisi hakkında Gold filmin sahibi Faruk Turgut  Hayranlarını üzen bu haber sosyal medyada da tepkilere neden oldu. Dizisinin 6 Ekim 2016 da 59. bölümü ile final yapacak. Ve dizinin final çekimleri çoktan yapıldı. Asla Vazgeçmem 3. Yeni Sezon başlama tarihi ise 22 Eylül 2016 perşembe saat: 20:00 olarak açıklandı.Asla Vzazgeçmem 6 Ekim'de Final yapacak

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe rol aldığı asla vazgeçmem dizisinin sezon finali bölümünde izleyicileri ekrana kilitlendi. Fatih'in Nur ile olan duyguları öğrenen Fikret bunu kullanmaya başladı. Nur ise en iyi dostunu kaybetti izledim Fırat'la görüştüğünü Aytül den öğrenen Yiğit hesap sormak için ırat'ı bulamayınca izlenen yanına doğru yol aldı. Yiğit ile İclal yüzleşmesi oldukça sert geçecekti Fikret'in davranışlarının iyi niyetli olmadığını fark edenler Yolları ayırmak için harekete geçmeye kalsa da artık Vakit çok geç Yaren'in taktikleri işe yaradı. Emin yağmurdan uzaklaştı Yağmur ise iyi niyetinden dolayı hiçbir şeyin farkına varmadı. Cahit'in uyarılarına rağmen Nazan dur durak bilmedi Elmas'la uğraşmaktan vazgeçmedi.


Elmas’ı ise yaşadığı durumlardan dolayı zor bir doğum beklemektedir. Fırat’ın aşkına kendini aşırı bir biçimde kaptıran İclal zor bir yol ayrımındadır. Fikret’in gizlice verdiği ilaçlar yüzünden dengesini kaybeden Nur ise herkesin hayatını değiştirecek büyük bir hata yapar.
Son Güncelleme: 01.10.2016 17:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş