03 Ekim 2016 Pazartesi 14:43
Asla Vazgeçmem 59.bölüm fragmanı final ile ekranlara veda ediyor!
 
3 sezondur Perşembe akşamlarının reytingleri yüksek olan dizileri arasında yer alan Asla Vazgeçmem dizisinden sevenlerine veda geliyor! Oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayeşegül Günay, Tugay Mercan gibi isimlerin yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisi büyük finalle ekranlara veda ediyor!

6 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak Asla Vazgeçmem dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Asla Vazgeçmem Son Bölüm Özeti:
Fatih’in Nur’a olan ilgisini fark eden Fikret abisinin elinden kurtulur. Nur ise en iyi dostunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşar. Bunların yanı sıra İclal’in Fırat ile görüştüğünü Aytül’den öğrenen Yiğit ise hesaplaşmak için Fırat’a gider.

Bunun ardından Yiğit ile İclal’in hesaplaşması oldukça büyük olur. Fikret’in kötü niyetli davranışlarının ardından Nur yolları ayırmak için harekete geçse de çok geç kalır.

Cahit’in tüm uyarılarına rağmen Nazan Elmas ile uğraşmaktan vazgeçmemekte kararlıdır. Elmas’ı ise zor bir doğum beklemektedir. İclal ise Fırat’ın aşkına kendini iyice kaptırmıştır. Ve yol ayrımına gelir.

Fikret’in gizlice verdiği ilaçlar ile birlikte dengesini yitiren Nur ise herkesin hayatını değiştirecek bir hata yapar. Asla Vazgeçmem dizisi final bölümü ile ekranlara veda edecek.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş