06 Ocak 2017 Cuma 12:30
Aşk ve Mavi var mı yeni bölüm 6 Ocak Cuma yayınlanacak mı neden yok?
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Aşk ve Mavi dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin 6 Ocak Cum akşamı yeni bölümü yayınlanacak mı sorusunun cevabı sizlerle!

 

Cuma akşamlarına damga vurmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosunda Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonun öne çıkan yapımlarından olan Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanmayacak.

Yeni yıl haftası nedeniyle bir çok kanalda bir çok yapım yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında olmayacak. Aşk ve Mavi dizisi de yeni bölümü ile 6 Ocak Cuma akşamı değil 13 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olacak. İşte dizisinin 9.bölümünde yaşanan gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Mavi’nin abisinin intikamını almak için Ali ile evlenmesinin ardından intikam duygusu yerini aşka mı bırakıyor? Ali ile Mavi arasında yaşanan duygu dolu sahneler dizinin takipçilerini ekran  başına kilitlemişti.

Baş başa yemeğe çıkan Ali ve Mavi arasında yaşananların yanı sıra Mahmut’un kendi kaderiyle ölmediğinin ortaya çıkması ile birlikte işlerin seyri değişir. Mavi babasının katili olarak Ali’yi suçlar.

Mavi’nin babasının gerçek katili ortaya çıkacak mı? Sorusunun cevabı 13 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarında belli olacak!

Son Güncelleme: 06.01.2017 12:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş