03 Şubat 2017 Cuma 20:27
Aşk ve Mavi Oyuncuları Başrol Oyuncuları-1

ATV ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan Aşk ve Mavi ilk bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı dizi severlerle birlikte buluşuyor. Aşk ve Mavi dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili hazırladığımız haberimiz sizlerle..

Arka Sokaklar, Kiralık Aşk, Bana Sevmeyi Anlat gibi iddialı yapımların yanına Cuma akşamları bir güzel dizi daha ekleniyor! Başrollerinde Emrah, Burcu Kıratlı gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Mavi dizisi ilk bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı Atv ekranlarında olacak.

Aşk ve Mavi Konusu

Aras otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. İşlediği bir cinayetin ardından uzun yıllar hapiste yatan Aras hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve hemen evlilik kararı alınır.

Mavi yıllar önce ölen Ahmet’in kardeşidir. Mavi’nin amacı ise abisinin katili olan Aras’ı evlendikleri gece öldürmek olacaktır. Ancak Mavi’nin bilmediği bir gerçek vardır o da Ahmet’in asıl katilinin Aras değil Aras’ın abisi olan Cemal’dir. Nefes kesen hikayesiyle Aşk ve Mavi dizi her Cuma ATV’de!

Aşk ve Mavi Başrol Oyuncuları

Aras ( Emrah İpek )

Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Emrah’ın canlandırdığı Aras Ürgüp’ün büyük ailelerinden olan Göreçkilerin ortanca oğludur. Abisinin işlediği cinayeti üstlenen ve onun yerine hapis yatan fedakar yürekli olan Aras Mavi’ye büyük aşk beslemektedir.

Mavi ( Burcu Kıratlı )

Yıllar önce ölen ağabeyinin intikamını almak isteyen Mavi güzel, hırçın ve bir o kadar da naiftir. Mavi karakterini Burcu Kıratlı canlandırıyor.

Refika ( Işıl Yücesoy )

Dizinin önemli karakterlerinden bir tanesi olan Refika, Ali’nin annesi. Refika rolünü ise Işıl Yücesoy canlandırıyor.

Cemal (Cüneyt Mete )

Ali’nin abisi Cemal. Dışardan her ne kadar iyi biri olarak görünse de kalbi buz gibi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş