03 Şubat 2017 Cuma 20:24
Aşk ve Mavi dizisi nerede çekiliyor dizi seti nerede?-1

Türkiye’nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Aşk ve Mavi 4 Kasım akşamı ATV ekranlarında seyircisi ile ilk buluşmasını yaşadı. Dizinin ilk bölümü yayınlanırken seyircilerin en çok merak ettiği soru Aşk ve Mavi dizisi nerede çekiliyor oldu.

10 yıl aradan sonra ekranlara geri dönen Emrah’ın başrol olarak yer aldığı dizi Aşk ve Mavi dizisinin de kadın başrol olarak başarılı sanatçı Burcu Kıratlı yer alıyor.

Aşk ve Mavi dizisinin çekimleri devam ediyor. Çekimler iki farklı şehirde gerçekleştiriliyor. Dizinin bazı sahnelerinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilirken bazı sahneler Kapodokya ve Ürgüp ‘te gerçekleştiriliyor.

Doğa manzarası ve eşsiz görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken Ürgüp, Kapadokya bölgesinde yapılan çekimler seyircinin dikkatini seçti. Ülkemizin ve dünyanın sayılı turistik bölgelerinden birisi olan Ürgüp Kapodokya’da Aşk ve Mavi dizisinin bazı sahneleri çekilmektedir.

Aşk ve Mavi dizisinin sezon boyunca İstanbul ve Ürgüp olmak üzere iki yerde çekimlerinin gerçekleştirileceği düşünülüyor. Eşsiz manzarası ve yapısı ile Ürgüp Aşk ve Mavi dizisi ile ekranlara gelecek.

Emrah dizide Ali karakterine hayat vermektedir. Abisinin işlediği cinayeti üstlenen Ali yıllarca hapiste yatmıştır. Ali’nin abisinin öldürdüğü kişi Ahmet’in kardeşi ise Mavi’dir. Ali’nin bundan haberi yoktur ve Mavi ile evlenmiştir.

Mavi intikamı için Ali ile evlenmiş olsa dahi aslında gerçek katil Ali’nin abisi olan Cemal’dir fakat Mavi’nin bu durumdan haberi yoktur.

Son Güncelleme: 04.11.2016 21:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş