04 Kasım 2016 Cuma 20:46
Aşk ve Mavi dizi konusu ve hikayesi oyuncu kadrosu

Yeni sezonun yeni projelerinden birisi 4 Kasım günü yayın hayatına merhaba diyor. Aşk ve Mavi 4 Kasım günü ATV ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile seyircinin karşısına çıktı.

Yapımını başarılı yapım şirketi NTC Medya’nın üstlendiği Aşk ve Mavi isimli dizinin ilk bölümü 4 Kasım 2016 tarihinde yayınlandı. ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan dizinin başrolünde ülkemizde 7’den 70’e herkesin tanıdığı Emrah yer alıyor.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu olan Emrah, Aşk ve Mavi dizisinin başrolünde yer alıyor. Kadın başrolde ise son dönemin en çok konuşulan başarılı oyuncularından birisi olan Burcu Kıratlı yer alıyor.

Dizinin ilk bölümü 4 Kasım Cuma günü yayınlandı. Yeni bölümler her hafta Cuma akşamları seyircinin karşısında olacak. Aşk ve Mavi dizisinin yönetmenlik koltuğunda başarılı isim Hakan Arslan bulunuyor.

Aşk ve Mavi dizisinin senaryosu ise usta kalemler Gül Semerci ve Yelda Eroğlu tarafından hazırlanıyor. Dizinin konusu ve genel tanıtımı da gerçekleştirildi.

Aşk ve Mavi dizi konusu genel hikayesi

Dizi; gençlik yıllarında ceza evine giren ve uzun süre hapis yatan Aras’ın ve Burcu Kıratlı’nın hayat verdiği Mavi karakteri ile birlikte Ali’nin ceza evinden çıkması ile başlıyor.

Tutkulu ve birçok sorunun yaşanacağı bir aşk hikayesi ekranlara taşınacak.

Aras 30’lu yaşlardadır ve çok zengin bir aileinin evladıdır. Ahmet isminde bir adamı öldürdüğü nedeniyle uzun yıllar boyunca hapishanede kalmıştır. Hapis yıllarının son senelerinde Mavi ile mektuplaşmıştır ve Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır.

Tahliye olduğu gün tanıştığı Mavi ile evlenme kararı alan Aras, Mavi’nin neden onunla evlenmek istediğini bilmemektedir. Aras’ın yıllar önce öldürdüğü adam Ahmet’in kardeşi Mavi’dir.  Fakat Mavi’nin bilmedikleri de vardır çünkü Aras gerçek katil değildir. Aras’ın abisi Cemal, Ahmet’i öldürmüş fakat Cemal’in çocukları ve ailesi olduğu için suçu Aras üstlenmiştir.

Dizide Emrah’ı Ali karakteri ile, Burcu Kıratlı’yı Mavi karakteri ile, Uğur Uzunel’i İsmet karakteri ile seyredeceğiz.

Son Güncelleme: 04.11.2016 20:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş