11 Kasım 2016 Cuma 00:48
Aşk ve Mavi 3.bölüm fragmanı çıktı mı 18 Kasım Cuma tüyoları

ATV ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Aşk ve Mavi başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. İlk  bölümü ile beğeni toplayan Aşk ve Mavi bu hafta 2.bölümü ile 11 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..

Cuma akşamlarının beğeniyle takip edilen dizileri arasında yer alan Aşk ve Mavi dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosu ve hikayesi de oldukça ilgi çekici diyebiliriz.

11 Kasım Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

2.bölüm özeti:

Düğün gecesinde Ali’yi bıçaklayan Mavi tam onu öyle bırakıp gidecekken ambulansı arar ve olanlara vicdanı el vermez. Mavi’nin Ali’yle abisinin intikamı için evlendiğini öğrenen Göreçkiler ve Mavi’nin ailesi de büyük bir şok yaşar.

Ali hastaneye kaldırılır. Mavi ise nezarete atılır. Ali’nin ailesi ise oğullarının Mavi’nin gerçek kimliğinin kim olduğunu bile bile evlenmesine de daha çok şaşırır. Mavi çok önceden Ali’nin ağabeyinin öldürdüğü Ahmet’in kardeşidir.

Mavi’nin tutuklandığını öğrenen Ali ise hastaneden kaçar ve Mavi’yi kurtarır. Mavi ise tekrardan Göreçkiler’in konağına döner. Konaktakiler ise Ali’nin kararlılığı karşısında Mavi’yi sineye çekme kararı alırlar.

Bu arada babasının Göreçkiler yüzünden öldüğünü düşünen İlyas da intikam için Alilerin deposunu yakar ancak Mavi’nin içeride olduğunu hesaba katmaz.

İntikam, aşk gibi duyguları işleyen Aşk ve Mavi dizisi her Cuma ATV’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş