10 Şubat 2017 Cuma 15:31
Aşk ve Mavi 15.bölüm Fragmanı 10 Şubat Cuma Özeti Mavi’nin Zor Kararı

Cuma akşamlarına damga vurmaya devam eden Aşk ve Mavi dizisinden son gelişmeler yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olmaya devam ediyor. 14.bölüm ile hayranlarının karşısında olan Aşk ve Mavi dizisinden ayrıntılar siz değerli okurlarımızla!

 

Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer alan Aşk ve Mavi dizisi 2016 2017 yayın sezonunda dizi severlerin karşısında olmaya başlamıştı. Yoluna başarılı bir şekilde devam eden Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı bir bölümle ekranlarda oldu.

Mavi kendi kendine verdiği sözde mahkemeden beraat ettiği takdirde Ali ile boşanacağını açıklamıştı. Beraat eden Mavi bakalım bu sözünün arkasında duracak mı göreceğiz.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hasibe’nin konağa geri dönebilmesi için yaptığı türlü planların en sonda bilerek tamir ettirmediği soba vardır. Bu sobanın ardından ev ahalisi tamami ile hasta olur.

Öte yandan kamu davası sonuçlanmış ve Mavi de beraat etmiştir. Artık Mavi’nin Ali’den ayrılması için önünde hiçbir engel kalmamıştır. Mavi ile Ali evliliğinin sonuna mı gelinmiştir göreceğiz.

Ali Mavi’nin gitmesini engelleyebilecek midir? Aşk ve Mavi dizisi her Cuma akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında oluyor!

 

Ali Göreçki ve Mavi’ni geçmişe dayalı hesaplaşmaları daha sonra aşka dönüşüyor. Mavi ister istemez Ali’ye bağlanıyor ancak bunu elli etmiyor. Bu hikayeden gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 10.02.2017 15:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş