02 Kasım 2016 Çarşamba 21:56
Aşk Laftan Anlamaz neden yok yeni bölüm ne zaman

Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan ve yaz döneminden bu yana devam eden Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı sorusunun cevabı sizlerle..

Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Hande Erçel, Burak Deniz, Oğuzhan Karbi, Özcan Tekdemir gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz.

Dizinin 2 Kasım Çarşamba günü yayınlanması gereken bölümü yayınlanmadı ve hayranlarını meraklandırdı. Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölümünün yayınlanmaması nedeni de yayın gününün değişmesi oldu.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yayın gününü değiştirdi ve bundan böyle cumartesi akşamları yayınlanacak. Yeni yayın günü yeni bölümü ile Aşk Laftan Anlamaz 5 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak.

Son Bölüm özeti:

Hayat ve Murat arasındaki tüm sırlar tek tek ortaya çıkar ve tüm sorunlar çözülmeye başlanmıştır. Murat ani bir kararla Hayat’ın avucuna bir yüzük bırakır. Geriye tek şey kalır o da büyük yalanı açıklamaktır.

Hayat bu yalanı Murat’a açıklamakta epey zorlanacaktır. Her şeye rağmen yan yana olan Hayat ve Murat sırlara yalanlara rağmen mutluluğa yürümeye devam eder. Ta ki önlerine Haşmet dede dikiline kadar..

Aşk Laftan Anlamaz dizisi bundan böyle her cumartesi Show Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş