04 Kasım 2016 Cuma 20:40
Aşk Laftan Anlamaz hangi gün yayınlanıyor

Yaz döneminin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Dizinin hangi gün yayınlandığı ile ilgili merak edilenler sizlerle..

Başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği Aşk Laftan Anlamaz dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Yaz döneminde yayın hayatına merhaba diyen ve Çarşamba akşamları yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yayın günü değişti.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi bundan böyle yeni bölümleriyle cumartesi akşamları sevenleriyle buluşacak.

Aşk Laftan Anlamaz Son bölüm özeti

Hayat ve Murat arasındaki sırlar teker teker ortaya çıkmıştır. Tüm sorunları geride bırakmasını bilen çiftimiz o akşam Murat’ın Hayat’ın eline aniden yüzük bırakmasıyla birlikte yeni bir yola başlamıştır.

Geriye tek şey kalmıştır artık o da büyük yalanların ortaya çıkması. Hayat bu yalanı Murat’a açıklamakta çok zorlanır. Her şeye rağmen iki aşık yan yanadır.

Aşk Laftan Anlamaz Hayat kimdir?

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin baş karakterlerinden olan Hayat’ı Hande Erçel canlandırıyor. Tam bir Karadeniz kızı olan Hayat, Murat ile tanıştıktan sonra kendisini yeni bir serüven içerisinde bulur.

Aşk Laftan Anlamaz Murat kimdir?

Oldukça ciddi olan, sorumluluk sahibi ve kendisini ailesine adamış birisi olan Murat annesini ise çocuk yaşta kaybetmiştir. Hayat’a deli gibi aşık olan Murat Sarsılmaz idealist bir iş adamıdır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş