30 Ekim 2016 Pazar 14:03
Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni yayın günü belli oldu!

Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yaz döneminden bu yana yayınlanmaya devam eden Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni yayın günü belli oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Oğuzhan Karbi, Merve Çağıran, Özcan Tekdemir, Süleyman Felek, Tuğçe Sarıbacak, Sultan Köroğlu Kılıç gibi isimlerin yer aldığı ve yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği Aşk Laftan Anlamaz dizisinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaz döneminden bu yana Çarşamba akşamları yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni yayın günü netlik kazandı.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni yayın günü

Reytinglerde üst sıralarda yer alan ve her Çarşamba akşamı yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bir kararla gün değiştirdi ve dizi bundan böyle her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam edecek.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni yayın gününde 5 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında olacak.

Aşk Laftan Anlamaz Konusu

Hayat bir sabah uyandığında annesini Emine’yi karşısında bulur. Altı aydır iş bulamamasının ardından memleketine dönmesine zorlansa da Hayat annesinden 1 gün daha ister.

Telaşlı, umutsuz bir şekilde görüşmeye giden Hayat, Murat ile tanışır ve Sarte yolculuğu başlar. Hayat yanlış anlaşılmaların nasıl düzeleceği konusunda hiçbir fikri olmaması ile beraber Murat ile git gide yakınlaştığının ve ona karşı farklı hisler beslediğinin farkına varır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş