04 Şubat 2017 Cumartesi 22:45
Aşk Laftan Anlamaz 30.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 11 Şubat 2017 Cumartesi Show Tv
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Bu hafta 29.bölüm ile yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinden ayrıntılar sizlerle!

 

Cumartesi akşamlarına damga vuran başrollerinde ise Burak Deniz, Hande Erçel, Özcan Tekdemir, Oğuzhan Karbi gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde yine birbirinden önemli gelişmeler yaşanıyor.

4 Şubat Cumartesi akşamı 29.bölüm ile ekranlarda olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinden son bölüm gelişmeleri ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hayat ve Murat’ın herkesten uzakta geçirdiği balayı ve sonsuz mutlulukları sürpriz bir ziyaretçi ile birlikte gölgelenmiştir. Hayat ise öğrendiği sırrın ardından Murat ile sır arasında sıkışıp kalacaktır. Zorluklarla kazandıkları mutlulukların ellerinden kayıp gitmesinden korkan Hayat ne yapacağını bilemez.

Cemil’in beraberinde getirdiği yalan ise giderek büyümeye devam eder ve diğer yandan da aşkı peşinden sürükler. Tuval ise imkansız derken Cemil’in etkisine girmekten de kaçmaz.

Murat ise annesine ilk kez bu kadar yakın olabildiği için söylenmeyen her şey dile gelecektir.

Kendisinden sır saklandığını hisseden Murat Hayat’a rest çeker. Kendisinden saklananları söylemediği takdirde evliliğin biteceğini belirten Murat ile Hayat arasında bakalım neler yaşanacak göreceğiz..

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv Aşk Laftan Anlamaz resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 03.02.2017 20:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş