28 Ocak 2017 Cumartesi 22:55
Aşk Laftan Anlamaz 29.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 4 Şubat 2017 Cumartesi
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta 28.bölüm ile ekranlarda olan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Cumartesi akşamlarına damga vuran ve her bölümü merakla takip edilen Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Başrollerinde Burak Deniz, Hande Erçel, Oğuzhan Karbi, Bülent Emrah Parlak gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi yine güzel bir bölümle sevenlerinin karşısında oldu.

Bu hafta 28.bölümü yayınlanan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Emine ve kızları korku içerisinde bırakan sapık Hayat’ın abisi olan Cemil çıkar. Herkes rahat bir nefes alır ve hem de yeni bir macera başlamış olur. Kardeşinin evlendiğini öğrenen Cemil Murat’a bir şart koşar.

Hayat ise Uzun ailesine yakışır bir şekilde gelin olacaktır. Karısından bir an bile ayrılmak istemeyen Murat ise Hayat ise onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Kız istemeye de hamama gidip terlemeye de ve kına yakmaya da..

Cemil ise bir yandan kardeşinin düğün hazırlıkları ile uğraşırken diğer yandan ise İstanbul’a getiren sırrı annesinin başına atıp kaçmak peşindedir!

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv Aşk Laftan Anlamaz resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 28.01.2017 15:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş