19 Kasım 2016 Cumartesi 02:02
Aşk Laftan Anlamaz 20.bölüm fragmanı çıktı mı yeni bölüm silah sesi duyuldu! 26 KAsım
Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz dizisi heyecanı devam ediyor. Son olarak 19 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda olan dizide Murat ve Haşmet Dede’nin olduğu odadan silah sesi geliyor! İşte detaylar..
 
Romantik komedi olarak karşımıza çıkan son haftalarda ise nefes kesen sahnelerle yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Metin Akpınar gibi isimler yer alıyor.
Bi Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve her cumartesi akşamı olduğu gibi bu hafta da beğenilen bir bölümle karşımızda olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;Son bölüm özeti:
Gerçeklerin ortaya çıkmasından sonra gerek Murat gerek ise Hayat’ı oldukça zor günler beklemektedir. Murat’ın davranışlarından sonra kendini çok kötü hisseden Hayat sarhoş olur ve Murat da onu kendisine  getirmeye çalışır.

Murat kendisine söylenilen yalanların etkisinden çıkamaz.  İkili arasında her ne kadar romantik anlar yaşansa da Murat’ın siniri nedeniyle bu anlar çok sürmüyor.
Hayat ise Murat’a karşı kendini affettirmeyi kafasına koyuyor ve yeni yöntemlerle Murat’ın karşısına çıkıyor. Haşmet Dede ve Murat’ın bulunduğu odada Haşmet Dede’nin silahı patlıyor!
Öte yandan yıldızları hiç barışmayan Azime Hanım ile Derya’nın laf atışması Azime’nin Derya’ya tokat atması ile son buluyor!

Aşk Laftan Anlamaz dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!
 
Son Güncelleme: 19.11.2016 23:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş