11 Kasım 2016 Cuma 15:28
Aşk Laftan Anlamaz 19.bölüm fragmanı çıktı yeni bölüm tüyoları 19 Kasım Cumartesi

Show Tv’nin beğeniyle takip edilen dizileri arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz’da heyecan devam ediyor. Hayat ile Murat arasında yaşananlar haftaya damgasını vurdu. Aşk Laftan Anlamaz bu hafta 12 Kasım Cumartesi 18.bölüm ile yayınlandı. İşte detaylar..

Başrollerinde Burak Deniz, Hande Erçel, Oğuzhan Karbi, Metin Akpınar, Özcan Tekdemir gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Bi Yapım’ın üstlendiği Aşk Laftan Anlamaz dizisi cumartesi akşamlarını sallamaya devam ediyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisi 18.bölümü ile bu hafta ekranlarda oldu.

Önümüzdeki hafta 19 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm özeti:

Murat’ın Hayatı Giresun yolunda durdurması ve ikisi için yepyeni bir hayatın başlangıcı olsa da büyük aşk için çok önemli bir sınav başlar. Hayat’ı tüm yalanlarına rağmen affetmeye çalışan Murat’ın önünde bir engel vardır. Hayat’ın dedesi Haşmet Murat’ın önündeki en büyük engel olacaktır.

İki ailenin geçmişinin ortaya çıkmasının ardından Murat Hayat’ı tamamen kaybetme ihtimali ile yüz yüze gelir. Haşmet ile Murat arasındaki savaş giderek büyümektedir. Tüm zorluklara rağmen Hayat’ın elini bırakmaya niyetli olmayan Murat’ı beklemediği bir darbe alt üst eder. Hayat ve annesi..

Geçmişin hatalarının bedelini ödeyecek isimler Hayat ve Murat olacaktır. Ortaya çıkan sır ikisinin de hayatında önemli değişikliklerin olmasına neden olacaktır. Hayat’ın hayatındaki yalanları öğrenen Murat ise Hayat’ı nasıl affedeceğini düşünmektedir.

Hayat’a karşı büyük bir sevgi besleyen Murat Hayat’a karşı çok öfkelidir. Aşk Laftan Anlamaz dizisi her cumartesi Show Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş