05 Kasım 2016 Cumartesi 12:41
Aşk Laftan Anlamaz 18.bölüm fragmanı çıktı mı 12 Kasım Show Tv

Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi yeni yayın gününde yeni bölümü ile 5 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..

Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği başrollerinde ise Burak Deniz, Hande Erçel, Oğuzhan Karbi,  Özcan Tekdemir, Metin Akpınar gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Dizi yeni bölümü ile 5 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Hayat ve Murat arasındaki tüm sırlar ortaya çıkar ve sorunlar çözülmeye başlamıştır. Üstelik o akşam Murat ani bir kararla Hayat’ın avucuna bıraktığı yüzükle onla evlenmek istediğini belirtir. Geriye artık tek bir şey kalır o da büyük yalanı açıklamaktır.

Her şeye rağmen yan yana olan Hayat ve Murat mutluluk yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ederler.

Aşk Laftan Anlamaz Konusu

Tekstil imparatoru olan Sarsılmaz ailesinin veliahtı olan Murat Sarsılmaz ile Giresun’dan okumak ve çalışmak için gelen Hayat’ın tesadüflerle dolu aşkını ele alan Aşk Laftan Anlamaz dizisi her cumartesi Show Tv’de!

Aşk Laftan Anlamaz Oyuncu Kadrosu

Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi, Tuğçe Karabacak, Demet Gül, Süleyman Felek, Betül Çobanoğlu, Cem Emüler, Evren Duyan, Sultan Köroğlu Kılıç, Gözde Kocaoğlu, Nazan Diper.

Yorumlar

Google+'da Paylaş