01 Ekim 2016 Cumartesi 15:42
Aşk Laftan Anlamaz 13.bölüm fragmanı 5 Ekim Çarşamba
 
Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde Burak Deniz, Hande Erçel gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan devam ediyor. Yaz dönemindeki başarısını normal sezona da yayan ve yoluna başarılı bir şekilde devam eden Aşk Laftan Anlamaz dizisi 5 Ekim Çarşamba akşamı 13.bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler sizlerle;

Son Bölüm Özeti:
Aslı ve İpek Hayat’a tüm öğrendiklerini anlatırlar. Artık Didem’in hamileliği  yalanı herkesçe bilinmektedir. Hiçbir kanıt olmaması da Didem’in sahte düşük yapmasına da fırsat tanıdı. Kızlar ise işin peşini bırakmazlar. Her şey normale döner ve Hayat ise Murat’ı kıskandırmaya çalışmaktadır. Kızlar ve Tuval de oyuna yardımcı olurlar.

Hayat ise giderek dozu arttırmıştır ve şans vermek istediği biri olduğunu söyler. Kızlara anlattığında ise sahte sevgili için en uygun aday Halil İbrahim’dir. Sarte’de işe başlayan İbrahim artık Hayat’a daha yakındır ve bu durum Murat Sarsılmaz’ı rahatsız etmeye devam etmektedir.
Kerem ise bir aylık deneme süresinin ardından sabırsızlanır ve konu ile ilgili Aslı’dan yardım ister.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş