11 Aralık 2016 Pazar 21:46
Artvin'de kar tatili yapılan okullar hangileri Artvin'de okullar tatil edilecek mi? 12 Aralık
Kar yağışı etkisini sürdürüyor, Karadeniz bölgesini etkisi altına alan kar yağışı Artvin'de okulların yarın tatil edilmesine neden olacak mı? Artvin'de yarın okullar tatil mi? Ordu'da başlayan kar yağışı Artvin ve ilçelerinde eğitimde aksamalara neden olacak mı? Artvin valiliği tarafından alınacak kararlar an be an burada! 

12 Aralık 2016

Artvin'de kar tatili yapılan okullar hangileri? Artvin'de okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Artvin ve ilçelerinde özellikle iç kesimlede yer alan ilçelere bağlı köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor.Artvin'de eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Türkiye genelinde okullarda kar tatili olan iller "Kar Tatili Olan İller" sayfamızda!

Artvin'de okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

KAR UYARISI

Kar yağışı etkil olmaya başladı, hızla düşen hava sıcakları kar yağışlarını başlattı. 

Kar yağışı Orta ve Doğu Karadeniz'de Yoğun Kar Yağışının etkili olması bekleniyor. Samsun Giresun Rize Trabzon Ordu ve Artvin'de balayan yoğun kar yağışı devam ediyor.  Akşam saatlerinde başlayan kar yağışı bazı illerde karla karışık yağmur şeklinde kendini gösterecek. İç kesimlerde 20 cm bulması beklenen kar yağışının eğitim ve öğretimde özellikle taşımalı eğitimde aksamalara neden olabileceği düşünüyor.

İstanbul'da Yarın Okullar Tatil mi? İstanbul'da kar tatili yapılan okullar hangileri?

Karadenizde perşembe öğlen etkisini kaybetmesi beklenen kar yağışının görüş mesafesini düşüreceği buzlanma ve yüksek yerleşim yerlerinde çığ tehlikesine neden olacağı düşünülüyor... 

 Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Kar tatili olan iller ve okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili Olan İller Nereler, Kar Yağışı Ne Zaman Başlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller

Gelişmeleri an be facebook safamızdan takip edebilirsiniz.

TIKLA KAR TATİLİ OLAN OKULLARDAN HABERDAR OL!
https://www.facebook.com/Kar-Tatili-Olan-Okullar-1798784343734504

Yarın Okul var mı tatil var mı, Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?
Son Güncelleme: 08.12.2016 11:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş