23 Ekim 2016 Pazar 16:33
Arkadaşlar İyidir Seda kimdir Aslı Melisa uzun yaşı
Pazar akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Arkadaşlar İyidir dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan ve Seda karakterini canlandıran Aslı Melisa uzun ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Show Tv’nin sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin başrol oyuncularından olan ve Seda karakterine hayat veren Aslı Melisa uzun ile ilgili bilgiler sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle buluştu.Arkadaşlar İyidir Seda kimdir?
Dizinin başrol isimlerinden bir tanesi ve başından beri Eren’e aşık. Eren’e olan duygularını açsa da tam olarak karşılığını alamayan Seda okulun en popüler kızlarından bir tanesidir.
Eren’e aşık olan ve bunu en yakın arkadaşı Merve’den başka kimseye söyleyemeyen Seda zamanla aşkını ilan eden taraf olacaktır. Yıllar sonra çıka gelen çocukluk arkadaşı Gizem ile tekrardan yolları kesişen Seda her şeye kaldıkları yerden devam edeceklerini düşünse de Gizem artık bambaşka birisidir.

Aslı Melisa uzun kimdir?
Arkadaşlar İyidir dizisinde Seda karakterini canlandıran Aslı Melisa uzun 2015 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik yarışmasında dereceye girmiş ve televizyon hayatına ilk adımını atmıştır.
Güzelliğinin yanı sıra başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çeken Aslı Melisa uzun 19 yaşındadır. 1997 yılında dünyaya gelen Aslı Melisa uzun Ankara doğumludur.
Köln Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim öğretim hayatına devam eden Aslı Melisa uzun Arkadaşlar İyidir dizisi ile birlikte ilerleyen yıllarda  daha başarılı bir oyuncu olacağının sinyallerini şimdiden vermeye başladı.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş