31 Ekim 2016 Pazartesi 21:27
Arkadaşlar İyidir dizisi neden bitti

Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yaz döneminden bu yana yayın hayatını sürdüren Arkadaşlar İyidir dizisinden izleyenlerine kötü bir haber geldi. Dizi final bölümü ile yayınlandı ve veda etti. Arkadaşlar İyidir dizisi neden bitti sorusunun cevabı sizlerle..

Emre Karayel, Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Hayal Köseoğlu, Akın Akınözü, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Pınar Çağlar Gençtürk gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındıran Arkadaşlar İyidir dizisi ilk bölümü ile yaz döneminde yayınlanmış ve beğenilmişti.

Yaz aylarından bu yana yayın hayatını sürdüren Arkadaşlar İyidir dizisi normal sezon dizilerinin tekrardan dönüş yapması ile birlikte reytinglerde düşüş yaşadı.

Son reytinglerde kötü sonuçlar alan dizi totalde 27.sırada yer alırken AB grubunda ise 24.sırada kendine yer bulabilmişti. Bu kötü reyting sonuçlarının ardından Arkadaşlar İyidir dizisi final kararı aldı.

Final kararı alan Arkadaşlar İyidir dizisi 10.bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı yayınlandı ve sevenlerine veda etti.

FİNAL ÖZETİ:

Dizinin final bölümünde Gizem ile Eren’in barışmasının ardından her şey yoluna girmiş gibi görünmektedir. Berke ise Gizem’in peşini bırakmaya niyetli değildir. Eren ve Arda ise Gizem’in çalınan kimliğinin peşine düşer.

Arda Merve’den vazgeçmeyeceğini söylemek için Leyla’nın karşısına çıkar ancak Leyla ise bu davranıştan hiç hoşlanmaz ve Emre’ye haber verir.

Berke’nin Gizem’e olan saplantısından dolayı Eren ile Berke tekrardan karşı karşıya gelirler. Salih ise Ayşe’den özür dilemeye çalışırken Ayşe ile Tarık yakınlaşmaya başlarlar. Sema sonunda Ahmet’in evlenme teklifini kabul eder.

Ayşe ile Candan birlikte eğlenmeye çıksalar da Ayten onları gittikleri yerde bulur. Eren ise Gizem’e daha önce hayatında kimseden almadığı bir sürpriz hazırlar.

Son Güncelleme: 31.10.2016 21:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş