26 Ekim 2016 Çarşamba 22:37
Arkadaşlar İyidir dizisi ne zaman final yapacak?
Yaz döneminden bu yana her Pazar akşamı ekranlarda olmaya devam eden ve Show Tv’de yayın hayatını sürdüren Arkadaşlar İyidir dizisinin final tarihi netlik kazandı. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Pazar akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan yapımcılığını ise O3 Medya’nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir dizisinin oyuncu kadrosunda Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve Emre Karayel gibi isimler yer alıyor.
Yaz döneminden bu yana ekranlarda olan dizinin ne zaman final yapacağı da belli oldu. Reytinglerde istenileni veremeyen Arkadaşlar İyidir dizisi 30 Ekim Pazar akşamı final bölümü ile ekranlarda olacak ve izleyenlerine veda edecek.

Arkadaşlar İyidir Genel Hikayesi
Eren, Seda, Merve ve Yunus bir yıl önce kazandıkları üniversitenin hazırlık sınıfında tanışan dört iyi arkadaştır. Birinci sınıfa başlayacakları sene çocukluk arkadaşı olan Gizem ile tekrardan karşılaşır. Seda her ne kadar her şeyin eskisi gibi olacağını düşünse de Gizem eskisi gibi değildir ve değişmiştir.
Seda, Eren, Merve, Yunus ve Gizem geçmişin hayalleriyle yüzleştikçe yetişkinlik hayatının o kadar güzel bir şey olmadığını düşünürler. Genç arkadaşlarımız artık hayattaki bu savaşta tek başına olduklarını anlarlar.
Arkadaşlar İyidir dizisi 10.bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı Show Tv ekranlarında olacak ve izleyenlerine veda edecek.
 
Son Güncelleme: 26.10.2016 23:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş