02 Ekim 2016 Pazar 18:14
Arkadaşlar İyidir dizisi 6.bölüm fragmanı 2 Ekim son bölüm özeti
 
Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği ve yaz döneminde dizi severlerin karşısına geçen Arkadaşlar İyidir dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor. Gençlik dizisi olarak geçen Eren, Seda, Merve ve Yunus’un yanına Gizem’in de katılmasıyla birlikte kahramanlarımız birbirinden önemli gelişmelerle karşılaşmaya devam ediyor.

2 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olacak olan Arkadaşlar İyidir dizisinin oyuncu kadrosunda ise Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar gibi isimler yer alıyor. İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ise şu şekilde;

 Son Bölüm Özeti:
Eren ve Seda’nın yakınlaşmasının ardından dengeler bozulur. Merve ve Yunus ise büyük hayal kırıklıkları ile karşılaşacaklardır. Salih ise Ayşe’yi gerçeği anlatmakla hata edip etmeyeceği konusunda oldukça kararsızdır.
Seda ise Gizem’den şüphelenmeye başlar. Gizem’in tekrardan hayatlarına girmesiyle birlikte Seda hayatlarında karışıklık olduğunu anlamıştır. Yunus için düzenlenen doğum günü partisi ise herkesi bir araya getirir ancak sürpriz beklemektedir gençlerimizi..
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş