23 Ekim 2016 Pazar 16:24
Arkadaşlar İyidir 10.yeni bölüm fragmanı çıktı mı 30 Ekim Pazar
Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Arkadaşlar İyidir dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta yeni bölüm olan 9.bölüm ile ekranlarda oldu. Arkadaşlar İyidir dizisi 30 ekim Pazar fragmanı da merakla bekleniyor. İşte detaylar..
 
Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği ve gençlik dizisi olan Arkadaşlar İyidir dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Arkadaşlar İyidir dizisi bu hafta yeni bölüm olan 9.bölüm ile ekranlarda oldu.
30 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde oldu;

Son Bölüm Özeti:
Arkadaşlar İyidir dizisinin son bölümünde Eren ile Gizem’in arasındaki yakınlaşmadan kimsenin haberi yoktur. Eren kimsenin bilmesine gerek olmadığını düşünür. Gizem ise ilişkilerini saklamayı kabul eder ancak Eren’i kıskandırmak için çok tehlikeli bir oyuna girişir.

Leyla ise Arda ile bir konuşma yapar ve Merve’den uzak durmasını söyler. Merve ise Leyla’nın Arda hakkındaki düşüncelerini umursamaz ve baş başa kalacakları bir yere götürür. Yunus ise babasından aldığı zarfı açmadan önce Merve’yi arar.

Yunus daha sonra da diğerleri Merve ve Arda’nın planına dahil olurlar.
Yunus ise arkadaşlarının verdiği cesaret ile zarfı açar. Ayşe ise bütün ipuçlarını birleştirir ve Salih’in kendisini aldattığını ve daha önce de Yasemin ile bir ilişki yaşadığı ilişkiden bir oğlu olduğunu öğrenir.

Herkes eve döner ve ortalık durulur ancak Eren ile Gizem çok kısa süre içerisinde büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacaklardır.

Arkadaşlar İyidir konusu
Yaz döneminden bu yana Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Arkadaşlar İyidir dizisinde Eren, Yunus, Seda ve Merve hazırlık döneminden bu yana tanışan dört iyi arkadaştır.
Seda Eren’e Merve ise Yunus’a aşıktır. Bu dört arkadaşın yanına bir de Seda’nın çocukluk arkadaşı Gizem de eklenince gençler için yeni maceralar başlar demektir!
 
Son Güncelleme: 23.10.2016 20:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş