25 Kasım 2016 Cuma 21:34
Arka Sokaklar Yonca – Ayça İnci kimdir kaç yaşında nereli?


Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar dizisine yeni bir isim daha katıldı. Başarılı sanatçı Ayça İnci, Arka Sokaklar dizisinde Yonca karakterine hayat vermektedir.

Son olarak 2012 senesinde ekranlarda görülen başarılı sanatçı Ayça İnci uzun bir aranın ardından yeniden seyircinin karşısına çıktı. Ayça İnci Arka Sokaklar dizisinde Yonca Kara karakterine hayat veriyor.

Ayça İnci kimdir?

Ayça İnci 30 Nisan 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan başarılı sanatçı Ayça İnci, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Kariyerine ilk olarak 1997 senesinde Böyle Mi Olacaktı dizisindeki rolü ile adım atmıştır. Ardından birçok dizide yer alan Ayça İnci’nin yer aldığı başlıca diziler arasında; Yanık Koza, Karagümrük Yanıyor ve Akasya Durağı dizileri akıllara gelmektedir.

Son olarak Atlılar isimli dizide yer aldığı bilinen Ayça İnci 2012 senesinden bu yana başka bir dizide rol almamıştır. Uzun bir aradan sonra Arka Sokaklar ile yeniden seyircinin karşısına çıkmıştır.

2016 senesinde Arka Sokaklar dizisine dahil olan Ayça İnci dizide Yonca Kara karakterine hayat vermektedir. Ayça İnci 38 yaşındadır ve 172 boyunda 56 kilogram ağırlığındadır. 

Son Güncelleme: 25.11.2016 21:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş