04 Kasım 2016 Cuma 20:53
Arka Sokaklar saat kaçta başlıyor

Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar yeni bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oluyor. Hayranlarını ekran başına kilitleyen dizinin saat kaçta başladığı ile ilgili bilgiler sizlerle..

Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Türk televizyonlarının eskitemediği uzun soluklu diziler arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde heyecan devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi 4 Kasım Cuma akşamı hayranlarının karşısında!

Sevenlerinin en çok merak ettiği soru ise dizinin saat kaçta başladığı sorusu oldu. Arka Sokaklar dizisi her Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında!

Arka Sokaklar son bölüm özeti

Dizinin 4 Kasım Cuma akşamı yayınlanan bölümünde Mesut çok üzgündür. Oğlu ile arası son yaşananların ardından iyice açılan Mesut Tunç’un iyileşmesi ve uyuşturucu bataklığından kurtulması için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır.

Sami Kara ise İstanbul’un uyuşturucu ayaklarından bir tanesidir. Yonca ve kızı Canan ile birlikte yemekteyken Sami’yi dolandıran şirketin müdürü Kürşat’ın yerini öğrenir. Kürşat aynı zamanda polisin de gözetimi altındadır.

Hakan ise Aylin’e evlenme teklifi etmeyi düşünürken son dönemlerde yaşananlardan dolayı bu fikri erteler. Selin ise Hakan’ı mutsuz görür. Hakan da Selin’e derdini anlatır. Selin de Hakan’ın durumunu Hüsnü ile paylaşır. Durumlardan haberdar olan Hüsnü Hakan’a hayatın her şeye rağmen devam ettiğini ve kimsenin zamanının boşa kaybedilmemesi gerektiğini anlatır. Arka Sokaklar dizisi her Cuma Kanal D’de!

Son Güncelleme: 04.11.2016 21:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş