10 Şubat 2017 Cuma 21:02
Arka Sokaklar Rıza Baba’nın kızı Pınar öldü mü diziden ayrıldı mı-1
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Arka Sokaklar dizisinde şok edici gelişmeler yaşanıyor. Dizide Sezgin Onuralp’in Pınar’ı vurması ile birlikte acaba Pınar öldü mü soruları akıllarda kaldı. İşte detaylar..

 

Cuma akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından olan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Arka Sokaklar dizisinde ardı ardına yaşanan gelişmeler nefesleri kesti. Ekibin babası olan Rıza Baba’nın biricik kızı ve Ali’nin eşi olan Pınar Sezgin tarafından vuruluyor!

Acaba ölecek mi diziden ayrılacak mı gelişmelerinin ardından yayınlanan fragman soruların cevabı oldu. Acil olarak yoğun bakıma olan Pınar hayatını kaybediyor ve ailesi ölümünün ardından adeta yıkılıyor.

Sezgin kızının ölümünün ardından Rıza Baba’dan intikamını almak ister. Rıza Baba’nın hapise girmesiyle yetinmeyen Sezgin Pınar’ı vurur.

Pınar acilen hastaneye kaldırılır ve müdahaleler yapılır ancak müdahalelere rağmen kurtulamıyor. Sezgin’in hedefindeki isim Rıza Baba’nın kızı Pınar ne yazık ki hayata veda ediyor.

Arka Sokaklar dizisinin 10 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Pınar’ın ölümünün ardından bakalım neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

Son Güncelleme: 04.02.2017 20:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş