11 Kasım 2016 Cuma 21:04
Arka Sokaklar ne zaman başladı kaç yıldır yayınlanıyor

Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve uzun soluklu dizilerden olan Arka Sokaklar’da heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Arka Sokaklar ne zaman başladı sorusunun cevabı sizlerle..

Cuma akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de Arka Sokaklar dizisi.. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh gibi isimlerin yer aldığı dizide Rıza Baba’nın ekibi İstanbul’un asayişini sağlamak için elinden geleni yapıyor. Görevlerinin yanı sıra aileleri ile de ilgilenen ekibimizin yaşadıkları ve çevresinde gelişen olaylar her hafta sevenlerinin karşısında olmaya devam ediyor.

Arka Sokaklar dizisinin ilk bölümü 2006 yılında ekranlarda oldu. İlk yayınlandığı dönemlerde pazartesi akşamları yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin son dönemlerde yayın günü değişti ve Cuma gününe alındı. Bu sene itibariyle 11.yayın yılında olan Arka Sokaklar dizisinde son bölüm özeti ise şu şekilde;

Son Bölüm özeti:

Cuma akşamlarının tutkulu dizilerinden olan Arka Sokaklar dizisinde bu hafta Tunç ile Mesut arasında yaşananlar herkesi duygulandırdı. Uyuşturucu kullanan ve durumu kötüye giden Tunç ile kavga eden Mesut evladını geri kazanmak için elinden geleni yapıyor.

Tunç ise babasından dayak yedikten sonra babasına karşı olan nefretini ve sinirini artırmaya devam ediyor. Tunç için mahkemede çıkan karar ise tedavi şartlı tahliye olarak verildi. Eğer Tunç tedaviyi redderse en az 5 yıl hapis cezası alacak.

Son Güncelleme: 11.11.2016 21:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş