15 Ocak 2017 Pazar 17:51
Arda Turan All Star 2017 Basket oynadı Şehit Aileleri İçin
 Arda Turan büyük bir sürpriz yaparak All Star 2017 Basket Maçında sahaya çıktı ve oynadığı Basketbol ile de izleyenlerden tam not aldı. Arda Turan'ın 15 Ocak Cumartesi günü all star maçında sahaya çıkması hem televizyonları karşısında izleyenler hemde salonda bulunan basketbol severler için büyük bir sürpriz oldu. Geliri Şehit Ailelerine bağışlanacak olan 2017 All Star organizasyonu büyük ilgi gördü ve salonda hiç boşluk kalmadı.

All Star 2017 basketbol organizasyonunda önce smaç ve üç sayı atışlarında şampiyonlar belirlendi. Üç sayı atışında Veli Mahmutoğlu Şampiyon olurken, Smaç yarışmasında ise Taylor Honeycutt şampiyon oldu. Honeycutt'un yaptığı smaçlar görülmeye değerdi.

 ŞEHİT AİLELERİ İÇİN ARDA TURAN ALL STAR 2017 BASKET OYNADI

Organizasyonun sürprizi ise yapılan Asya Avrupa karması maçında ortaya çıktı karşılaşma başladıktan kısa bir süre sonra Organizasyon için orada bulunduğu zannedilen Arda Turan üstünü giyinip sahaya çıktı ve karşılaşmada göreve aldı. Arda Turan'ı görenler ilk önce şaka olduğunu sandılar ancak daha sonra ardanın karşılaşmada oynaması ve attığı basketler ile büyük alkış aldı. Arda Turan'ı ilk defa basket oynarken görenlerde performansına hayran kaldılar
Son Güncelleme: 15.01.2017 18:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş