05 Kasım 2016 Cumartesi 10:27
Anne dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde

Star TV ekranlarında heyecanla beklenen Anne dizisi 25 Ekim tarihinde ekranlarda yer aldı .Dizinin başrollerinde televizyon ekranlarının aranan oyuncularından olan Cansu Dere Beren Gökyıldız Vahide Perçin ve Can Nergis yer aldığı dizide Ailesi tarafından şiddet gören ,Melek isimli minik kız çocuğu evlat edinmek isteyen Zeynep karakterini canlandıran Cansu Dere'nin Zorlu mücadelesi konu alınıyor.


25 Ekim akşamı Star TV'de yayınlanacak olan anne dizisinde Cansu dereye Vahide Perçin bizi de eşlik ediyor .Romantizm ve duygusallığın dorukta yaşandığı dizide çocuk oyuncu olarak Beren Gökyıldız rol alıyor .Medyapım tarafından hazırlanan dizinin senaristliğini Berfu Ergenekon üstleniyor


Anne dizisinin konusu
Anne dizisinde Vahide Perçin Cansu Dere'nin yıllar Boyunca ayrı kaldığı annesi olarak yer alırken  çocuk oyuncu ise Cansu Dere'nin evlat edinmek istediği küçük kız Tuğçe'yi canlandırıyor. Melek ismindeki küçük kız bulunduğu her ortamda mutlu olan hayallerle yaşayan bir çocuktur .Melek annesi için büyük bir yüktür .Erkek arkadaşı Cengiz'e bağımlılığı yüzünden onun Melih'e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz .Meleğin durumunu gören Zeynep bundan rahatsız olur. Okulda bir öğretmen ve durumu yakından takip eder.

Şule ve Cengiz için zor anlar başlar Zeynep İstanbul'dan gelen bir düğün davetiyesi ile gerilirken vereceği karar ile hayatı değişir. Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar. Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.


Anne dizisi nerede çekiliyor
Çekimlerinin Büyük bir kısmı İstanbul'da yapılan Anne dizisi senaryo gereği Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bazı çekimleri gerçekleştirilecek .Bandırma'daki çekimler küçük sahil Kasabası edincikte yapılacak olan dizinin ilk bölümü 25 Ekim Salı akşamı Star TV'de yayınlandı.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş