09 Kasım 2016 Çarşamba 12:35
Anne dizisi Melek Beren Gökyıldız ne kadar kazanıyor

Star TV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Anne dizisini minik yıldızı ve Melek karakterini canlandıran Beren Gökyıldız’ın ne kadar kazandığı ile ilgili haberimiz sizlerle..

Merve Girgin’in yönetmenliğini üstlendiği senaryosunu ise Berfu Ergenekon’un yazdığı Anne dizisi yayınlanan bölümleriyle adeta damga vurdu. Her bölümü merakla takip edilen Anne dizisinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Melek karakterini canlandıran Beren Gökyıldız oldu.

Gerek sosyal medyada gerek ise reytinglerde zirvede yer alan Anne dizisinin minik yıldızı Beren Gökyıldız’ın ne kadar kazandığı da merak ediliyordu. Melek karakterini canlandıran Gökyıldız bölüm başına 5 bin TL kazanıyor.

Beren Gökyıldız kimdir?

Dizinin minik yıldızı Beren Gökyıldız 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğrenim eğitimine devam eden Gökyıldız ilk olarak 2014 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde aldığı rolle gönüllere taht kurdu.

O dönemlerde 6 yaşında olmasına rağmen oldukça başarılı bir performans gösteren Beren Gökyıldız son olarak yaz döneminde Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldüy Güldüy Show’da rol almıştır.

Dizinin diğer oyuncularından olan Gonca Vuslateri Beren Gökyıldız ile ilgili, “Çok sert sahnelerimiz oluyor Beren ile. Dram çekiyoruz ama çok gülen bir set. Ağır sahnelerde bir etkileniyorsun tabii, ama Beren benden daha fazla oyuncu. 9 yaşından beri oyunculuk eğitimi alıyorum, Beren kadar farkında olmadım bunun bir oyun olduğunun…” ifadelerini kullanmıştır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş