07 Şubat 2017 Salı 20:11
Anne 15.bölüm fragmanı çıktı mı Son Bölüm Özeti 14 Şubat 2017 Salı
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Anne dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 14.bölüm ile bu hafta sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarına damga vuran ve başrollerinde ise Vahide Perçin, Cansu Dere, Gonca Vuslateri, Beren Gökyıldız gibi isimlerin oynadığı Anne dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde rekor kırmaya devam ediyor.

7 Şubat Salı akşamı yine duygusal sahnelerle karşımızda olan Anne dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep çocuk kaçırma suçundan dolayı karakola gitmiştir. Tutukluluk çıkıp çıkmayacağı konusu merakla beklenirken Zeynep’in aklı hep Turna’dadır. Karakolda ise bir başka odada bulunan Turna’nın aklı hep Zeynep’tedir.

Şule Necmi’nin elinden kaçmayı başarmıştır. Turna ile tek başına sokakta kalan Şule Cengiz tarafından tehdit edilince Necmi’nin kapısına tekrardan dönmek zorunda kalır.

Zeynep’in tutukluluk kararı ise kesinleşir. Bu herkesten çok Gönül’ü kahreden bir durum olmuştur. Ne de olsa yarı ömrünü hapiste geçirmiş ola Zeynep demir parmaklıklar arkasında biricik kızını düşünemez.

Sinan için Zeynep iflah olmaz saplantılı bir kadındır. Zeynep’in direnci ve dikbaşlılığı nedeniyle onu bir ruh hastası olarak tanımlayıp dosyayı kapatmak ister.

Anne dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv Anne resmi sayfasının ardından sizlerle birlikte olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 07.02.2017 13:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş