31 Ocak 2017 Salı 22:49
Anne 14.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 7 Şubat 2017 Pazar Star Tv
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Anne dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 31 Ocak Salı akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgileri sizler için derledik. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarında en çok reyting alan yapımlardan bir tanesi de Anne dizisi oldu. Başrollerinde Vahide Perçin, Cansu Dere, Gonca Vuslateri gibi isimlerin rol aldığı Anne dizisi bu hafta yeni bölümü ile yine sevenlerini ekran başına kilitledi.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Anne dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Şule nihayet Zeynep’i çocuk kaçırma suçuyla birlikte polise şikayet eder. Komiser Sinan ise Şule’yi sorguya çeker ve Zeynep hakkında da yakalama kararı çıkartılır.

Gönül ise bu haberin ardından derhal Zeynep ve Turna’yı bulup onlarına yanına gider ve haber verir. Zeynep’in kaçmaktan başka çaresi yoktur. Gönül ise bu kaçışta onların yanında olma kararına varır ve Belkıs’tan yardım ister. Belkıs ise onarlı yurt dışına kaçırmanın yolunu bulur.

Bu sırada Cengiz ise komadan çıkmıştır. Şule’nin sevinci kursağında kalır ve Cengiz ondan ayrılmak istediğini söyler. Şule ne kadar uğraşırsa uğraşsın Cengiz kararından dönmeyecektir.

Cahide’nin evinde de işler karışmıştır. Komiser Sinan Cahide’yi de sorguya çeker ve kızının nerde olduğunu sorar.

 

Anne dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv Anne resmi sayfasının ardından sizlerle birlikte olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 31.01.2017 13:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş