11 Kasım 2016 Cuma 15:49
Altınsoylar 2.bölüm özeti 3.bölüm fragmanı neler yaşanıyor 19 Kasım Cumartesi Kanal D

Türk televizyonlarının çiçeği burnunda dizileri arasında yer alan ve Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta yayınlanan Altınsoylar dizisi bu hafta 12 Kasım Cumartesi 2.bölümü ile yayınlandı. İşte detaylar..

Başrollerinde Şebnem Bozoklu, Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın gibi isimlerin yer aldığı Altınsoylar dizisinde heyecan devam ediyor. Kayserili bir ailenin hikayesini ele alan Altınsoylar dizisi 12 Kasım Cumartesi akşamı 2.bölümü ile ekranlarda oldu.

Önümüzdeki hafta yeni bölümü ile yayınlanacak olan dizinin 2.bölümünden yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

2.bölüm özeti:

Burcu Altınsoy malikanesini terk ederken yakalanır ve önemli bir kararı verme aşamasındadır. Ya hayatı pahasına Oğuz’u terk edip yüz üstü bırakıp gidecektir ya da Oğuz ile birlikte söylediği yalanı sürdürme kararı alacaktır.

Sabah olur ve Oğuz için de içinden çıkılması zor bir sürecin başlangıcı demektir. Burcu’nun yazdığı veda mektubu da evin içinde kaybolmuştur. Bulunması durumunda ise tüm yalan ortaya çıkacaktır.

Altınsoylar Oyuncu Kadrosu

Ayça Ayşin Turan(Burcu Günebakan), Aras Aydın(Oğuz Bakır), Şebnem Bozoklu(Gülsüm (Altınsoy) Kocabaş), Bennu Yıldırımlar(Saadet Altınsoy), Cihat Tamer(Muhiddin Altınsoy), Ünal Yeter(Mesut Kocabaş), Birsen Dürülü(Semiha Altınsoy), Görkem Şarkan(Emin Altınsoy), Burak Sevinç(Oğuz Katran / Gerçek Oğuz), Begüm Akkaya(Ümmü Altınsoy), Bora Koçak(Hamit Dağlı), Sami Aksu(Mehmet Burdayım)

Altınsoylar Hikayesi

Kaderin yanlış anlamalarla bir araya getirdiği bir genç adam ile nişanlısından kaçan genç bir kadın Altınsoylar ailesi ile yolları kesişir. Semiha Hanım, Saadet, Mesut gibi renkli isimleri ailesinde barındıran Altınsoylar ailesi her cumartesi evlerinize konuk olmaya devam ediyor!

Yorumlar

Google+'da Paylaş