05 Kasım 2016 Cumartesi 16:40
Altınsoylar 2.bölüm fragmanı 12 Kasım Cumartesi 1.bölüm özeti

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi daha başlıyor! Hazırlıkları tamamlanan ve uzun süredir beklenen Altınsoylar dizisi 1.bölümü ile 5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan Altınsoylar ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Aras Aydın, Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin yer aldığı Altınsoylar dizisi ilk bölümü ile 5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandı. Kimi zaman güldüren, kimi zaman hüzünlendiren Kayserili bir ailenin hikayesini ele alan Altınsoylar dizisinin 1.bölümünden gelişmeler ise şu şekilde;

1.bölüm özeti:

Oğuz yetimhanede büyümüş ve ayrıca çok zeki bir gençtir. Yetimhaneden ayrıldıktan sonra iş ve kalacak yer ayarlama derdine düşen Oğuz kendince bir yöntem geliştirir. Birikmiş postalardan ev sahibinin uzakta olduğunu tespit eden Oğuz gizlice boş evlere girer ve böylelikle geçici olarak kalacak yer sorununu halleder. Ev içindeki her şeyi sahibiymiş gibi kullanmakta da çekince göstermez.

Oğuz’un bu planı son girdiği evde ev sahibi ile pişti olunca tabanları yağlayıp kaçması ile birlikte suya düşer. Tam kurtuldum derken yan sokaktan çıkan Burcu ile çarpışması sonucunda olaylar iyiden iyiye gelişmeye başlar.

Burcu da o esnada terk ettiği için kendisini öldürmek isteyen öfkeli nişanlısından kaçar ve kaçarken de Oğuz ile çarpıştıktan sonra ilk dar sokaktan soteye girerler, peşindekileri atlatırlar. Sonrasında yaşanan küçük dikkatsizlik birbirini tetikleyecek olaylar zinciri de böylelikle başlar!

Altınsoylar Karakterleri

Oğuz ( Mehti Aras Aydın )

Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Mehti Aras Aydın’ın canlandırdığı Oğuz boş evlerin davetsiz misafiridir. Yetimhanede büyüyen Oğuz on sekizine geldikten sonra kendisini kapının önünde bulur.

Burcu ( Ayça Ayşin Turan )

ODTÜ ekonomiyi kazanan tutucu ailesi okumasını değil Hamit Dağlı ile evlenmesini isteyen Burcu nişanlısından kaçarken Oğuz ile karşılaşır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş