02 Kasım 2016 Çarşamba 20:28
Altınsoylar 1.bölüm fragmanı ve dizi konusu oyuncu kadrosu

Yeni sezonda yeni bir dizi projesi olarak Altınsoylar dizisi Kanal D ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Oldukça eğlenceli bir dizi olacağı düşünülen Altınsoylar dizisi O3 Medya imzası ile hazırlanıyor. 5 Kasım günü ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin tanıtımları yapılmaya başladı.

Son derece güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan Altınsoylar dizisinde; “Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Begüm Akkaya, Zeynep Kankonde, Bora Koçak, Sami Aksu , Onursal Yıldırım, Feri Baycu, Deniz Çakır, Gökçen Çiftçi gibi önemli sanatçılar yer alacak.

Altınsoylar isimli dizinin yönetmenliğini ise Türkan Derya ve Murat Aksu üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Deniz Yeşilgün, MElikşah Altuntaş ve Zeynep Ocak tarafından hazırlanıyor.

Altınsoylar dizisi genel hikayesi ve konusu

Dizinin genel hikayesinde Kayserili bir aile ve ailenin reisi Muhiddin Bey ile birlikte eşi gelini çocukları yer alıyor. Bu ailenin başına gelen olaylar ise kimsesiz genç bir adamın ve öfkeli nişanlısından kaçmakta olan genç bir kadının yollarının aile ile kesişmesi ile başlıyor.

Dizinin yayınlanan tanıtımı şu şekilde; “Kaderin yanlış anlamalarla bir araya getirdiği kimsesiz genç bir adam, öfkeli nişanlısından kaçan genç bir kadın, her biri nev-i şahsına münhasır bireylerden oluşan Kayserili Altınsoylar! Gelenekçi Muhiddin Bey, aileyi toparlayıcı Semiha Hanım, kırgın gelin Saadet, dışarlıklı kocaya kaçtığı için tüm hakları elinden alınmış şamatacı Gülsüm ve dikiş tutturamayan aylak kocası Mesut, en küçük oğul hayta Emin ve onu adam etsin diye köyden alınmış masum gelin Ümmü. Altınsoylar, birlik ve beraberliğin altını çizerken zaman zaman güldüren, zaman zaman ağlatan, ama hep umut var diyen kocaman bir aile dizisidir”

Son Güncelleme: 02.11.2016 20:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş