15 Ocak 2017 Pazar 16:46
All Star 15 Ocak 2017 Şampiyonu Kimler oldu? Smaç Şampiyonu Kim oldu?
All Star 15 Ocak 2017 Şampiyonları Kimler Oldu? Üç sayı şampiyonu kim oldu merak ediliyor? Smaç yarışması şampiyonu kim oldu? Yarışmacıların performansları göz doldururken Veli Mahmutoğlunun ödülü kazandıktan sonra yaptığı açıklamalar gözleri doldurdu. Taylor Honeycutt'un yaptığı son smaç salondaki izleyenler ve jüri üyeleri tarafından büyük alkış alırken bu atışla beraber Şampiyonluğunu da ilan etmiş oldu.

ALL STAR SMAÇ ŞAMPİYONU KİM OLDU?


Daha sonra yapılan smaç yarışmaları ise adeta nefesleri kesti. Yapılan smaç yarışmalarında Anadolu Efeste Basket Oynayan Taylor Honeycutt yaptığı smaçlarla Smaç yarışmasının şampiyonu oldu. Taylor Honeycutt birçok smaç şekli denerken yaptığı ilk atıştan sonra jüri üyeleri adeta verecek puan bulamadı ve masadaki bütün puanları kaldırarak atışın çok başarılı olduğunu gösterdi. İkinci atışlarda ise düşündüğü atışı gerçekleştiremeyen Honeycutt işi üçüncü atışlara bıraktı. Son atış ise büyük bir heyecana sahne oldu. Takım arkadaşlarından 5 kişiyi potanın önüne dizen Honeycutt ne yapacak diye beklerken Taylor başarılı atışını gerçekleştirdi. Önce topu yere sektiren Taylor daha sonra Topa doğru koşarak havada yakaladı ve potanın önüne dizdiği 5 kişinin üzerinden atlayarak smacını yaptı. Atışı sonrası bütün salon Honeycutt'u ayakta alkışladı.

ALL STAR ÜÇ SAYI ŞAMPİYONU KİM OLDU?


Basketbol All Star 15 Ocak 2017 Yarışmaları oynanacak olan all star basket maçından önce tamamlandı. Tamamlanan yarışmalara göre ilk önce Üç sayı atışları yapıldı ve Üç sayı şampiyonu beli oldu. Yapılan atışlar sonucunda Fenerbahçede oynayan Veli Mahmutoğlu oldu. Veli Mahmutoğlu toplam atışlarda diğer rakiplerine üstünlük sağlayarak 2017 All Star Üç sayı şampiyonu olarak 10.000 liranın sahibi oldu. Veli Mahmutoğlu yaptığı açıklamada kazandığı ödülü Şehit ailelerine vermek istediğini söyleyerek duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Yapılan Yarışmalarda
Üç Sayı Şampiyonu: Veli Mahmutoğlu(Fenerbahçe)
Smaç Şampiyonu: Taylor Honeycutt (Anadolu Efes)


Son Güncelleme: 15.01.2017 17:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş