01 Aralık 2016 Perşembe 15:07
Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Alım İlanı Başvuru Şartları
Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç duyulan boş kadrolarına personel alımı yapacağını duyurmaya hazırlanıyor.Albaraka Türk Katılım Bankası özellikle İstanbul’daki şubelerinde vatandaşların çok sıra beklememesi ve bankacılık işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilebilmesi için açık olan 13 pozisyonunda  istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağı ilanı verdi.

Albaraka Türk Katılım Bankası’na alınacak personel’in banka işlerinde aksaklığın yaşanmaması için bazı şartları taşıması gerekiyor.

Alınacak Personel:

* Engelli Personel (genel başvuru)
 * Risk Analitiği Uzmanı
* Sistem Operatör Yardımcısı
* Yazılım Uzmanı
* Veri Tabanı Uzman Yardımcısı 
 * İş Analisti
 * Genel Başvuru
 * Çağrı merkezi yetkilisi
 * Avukat

Başvuracak Adaylarda Aranan Genel Şartlar:

* Asgari üniversite mezunu olmak

 * İletişim kabiliyeti yüksek olmak

 * 28 yaşını aşmamış olmak

 * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak

Personel alım ilanının detayları ve başvurmak isteyenler için Albaraka Türk Katılım Bankasının aşağıda verilen linkinden daha ayrıntılı bir şekilde bakılabilir.
 http://www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2569-p17235/

Albaraka Türk Katılım Bankasının alacağı personel için başvuru yapacak olanlar dikkatli olmalı ve bankanın açıklayacağı başvurunun son tarihlerini takip etmeli…Keza son başvuru 21Kasım 2016’da başlayacak ve kadrolara göre son başvuru tarihleri farklılık gösterecek.

Faizsiz bankacılığın Türkiye'deki öncü kuruluşu olarak 1984'te kurulan ve ve 1985'te aktif olarak hizmet vermeye başlayan  Albaraka Türk Katılım Bankası, Ortadoğu'nun güçlü sermaye grupları Albaraka Bankacılık Grubu (AGB), İslam Kalkınma Bankası (IDB) ve Türk ekonomisine yarım yüzyıldan fazla hizmet veren yerli bir sanayi grubunun öncülüğünde kurulmuştur.

Albaraka Türk Katılım Bankası, Şu an Türkiye'deki faaliyetlerini 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'na uygun olarak sürdürmeye devam ediyor.
Albaraka Türk Katılım Bankası’nın 31.03.2016 itibariyle ortaklık yapısında; yabancı ortakların payı %65,98, yerli ortakların payı %9,20, halka açık olan pay ise %24,82'dir.

Son Güncelleme: 01.12.2016 15:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş