25 Ocak 2017 Çarşamba 14:57
Ahmet Türk Tahliye Oldu mu? Ahmet Türk'ün Sağlık Raporu ne oldu? Türk Tekrar Hastane'de
Ahmet Türk Tahliye Oldu mu? Sağlık raporu sonucu merak ediliyor. Ahmet Türk 'ün son durumu ne oldu? Talhiye olacak mı diye soranlar Elazığ'dan çıkacak haberi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde

Mardin Belediye başkanı iken Tutuklanan Hdp eski eşbaşkanı Ahmet Türk Tahliye oldumu sorusu soruluyor. Ahmet Türk en son Elazığ'daki cezaevinde tutuklu bulunuyordu. Rahatsızlanarak Elazığ üniversite hastanesine götürülen Ahmet Türk burada muayene edildi.

Ahmet Türk Tahliye Oldu mu?

Ahmet Türk Muayeneden sonra Adliyeye getirildi. Ahmet Türk'ün adliyeye getirilmesi acaba Ahmet Türk sağlık raporuna göre tahliye olacak mı merak ediliyor. Mardin Belediye Başkanı ike terör örgütüne destek vermek suçundan gözaltına alınan ve daha sonra çıkarıldığı mahkemede tutuklanan Ahmet Türk'ün son durumu ne olacak sorucu cevabını bekliyor.
 
Ahmet Türk Sağlık Raporu

Ahmet Türk Elazığ Üniveriste hastanesine muayeneye götürüldü ve burada kontrolden geçirildi. Ahmet Türk daha sonra Jandarma ekipleri tarafından Adliyeye getirilmesi tahliye beklentisini arttırdı. Ahmet Türk hala adliyede bulunmaktadır.
Son Güncelleme: 25.01.2017 15:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş