06 Ocak 2017 Cuma 20:36
Ahmet Kural Murat Cemcir - Sie Liegt In Meinen Armen dinle
Çalgı çengi 2 filmi ne zaman vizyona girecek soruları cevabını buldu. İlk filmi izleyenlerin beklentilerini ikinci film karşılayabilecek mi? Çalgı çengi 2 filminin konusu nedir? Çalgı çengi 2 filmi için film eleştirmenlerinin yorumları. Ayrıntılar haberimizde..

 Çalgı çengi 2(çalgı çengi ikimiz) filminin galası 3 Ocak 2017 tarihinde yapıldı. Sanat camiası ve film eleştirmenleri için filmin tanıtılması amacıyla yapılan gala gösteriminden çıkan sanatçılar ve film yorumcular filmin oldukça kaliteli olduğunu ve ilk filmini beğenerek izleyen hayranlarının beklentilerini fazlası ile karşılayacaklarını söyledi.Çalgı çengi 2 filminin başrolünde sevilen ikili Murat Cemcir ve Ahmet Kural bulunuyor. İlk filmi çalgı çengi ile isimlerini duyurak ikili ilk filmi çekerken çok zorlandıklarını hatta çektikten sonra filmi yayınlayabilmek için başvurdukları çoğu adresin kendileri ile ilgilenmediğini söylediler. Ancak ikinci filmlerinde ise her şeyin daha olgun ve şartların daha elverişli olduğunu söyleyen ikili ortaya çok güzel bir yapımın çıktığını söyledi.

Çalgı Çengi 2(Çalgı Çengi İkimiz) filminin Konusu

Filmde mafyanın hizmetinde düğünlere giderek sanatçılık yapan Salih ve Gürkan ikilisinden Salih bu zor şartlarda bile sevdiği kız ile evlenme hayalleri ve planları kurar. Mafyanın bunu öğrenmesi üzerine Salih ve Gürkan’a son bir şans verilir. Verilen bu şans ise bir düğün memurunun kaçırılmasıdır. İkili mecbur bu görevi kabul etsede düğün memurunu kaçırırken başlarına gelmeyen kalmaz. Komedіnіn hіç eksik olmadığı filmin galası yapıldı. Film ise sinemalarda gösterime 6 Ocak 2017 günü girecek


Film Hakkında Yapılan Yorumlar

Filmin galasına katılan eliştirmenler filmi çok başarılı bulduklarını söylediler. İlk filmin devam niteliğinde olan çalgı çenginin 2. Filmindede izleyenlerin kahkahadan kendilerini alamayacaklarını söylediler. 

Son Güncelleme: 06.01.2017 20:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş