13 Ocak 2017 Cuma 14:45
Adını Sen Koy Final Yapacak mı?Bitiyor mu?
 TRT ekranlarında Adını Sen Koy isimli dizi Bitiyor mu final mi yapacak soruları art arda gelirken dizinin bitmeyeceği final yapmayacağı kesinleşti.  Adını Sen Koy dizisinde 61 bölüm geride kaldı. Diziyi yakından takip eden onlarca izleyeceğim beğenilerini reyting rakamları ile ortaya koydular. Hal böyle olunca ekranların beğenilen dizisi Adını Sen Koy final yapmayacağı açık bir şekilde belli oldu.

Son zamanlarda internet üzerinde bazı sitelerde Adını Sen Koy dizisinin biteceği erken final yapacağına dair bir takım dedikodular yayılmaya başladı. Ancak bu dedikoduların asılsız olduğunu bilmeyen takipçiler üzüntüye kapıldı. Adını Sen Koy dizisi bitecek erken final yapacak diye Tedirgin oldular Hatta sosyal medyada Adını Sen Koy dizisi reytingleri çok düşük.  Bu yüzden final yapacak gibi asılsız haberler dolaşmaya başladı diziyi yakından takip eden izleyiciler için sevindirici bir haberimiz var izleyicilerin rahatlatmak ve onlara açıklama yapmak zorunda hissettiğiniz bu konuya değinmek için hazırladığımız sayfamızda Adını Sen Koy dizisinin akıbeti hakkında bilgileri bulacaksınız.

Adını Sen Koy dizisi bitmiyor final yapmıyor

TRT ekranlarının beğenilerek izlenen Adını Sen Koy dizisi erken final yapmayacak.  Çünkü 200 bölüm sürecek bir sözleşmesi var dizinin 61 bölümü geride bıraktığını düşündüğümüzde 139 bölüm daha çekilecek reytingler ilk bölümlerde çok fazla İyi olmasa da İlerleyen zamanlarda gözle görülür şekilde yükselişe geçti . TRT ekranlarında beğenilerek izlenen aile dizisi Adını Sen Koy oldukça iddialı bir yapım olarak yoluna devam ediyor. Diğer diziler gibi açık saçık ve aile ahlakını bozucu bir yapısı olmayan bu dizide her şey daha iyiye ve güzele doğru gidiyor.

Son Güncelleme: 13.01.2017 14:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş