11 Şubat 2017 Cumartesi 16:42
Adı Efsane son bölüm Tarık ölüyor mu 11 Şubat Cumartesi

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her cumartesi yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan Adı Efsane dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. 11 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde Tarık bıçaklanıyor! İşte detaylar..

Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer, Almila Ada gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı ve her cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan Adı Efsane dizisi bu hafta 3.bölüm ile ekranlarda oluyor.

11 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan Adı Efsane dizisinin bu hafta en çok dikkat çeken gelişmesi ise Tarık Aksoy’un bıçaklanması olayı oldu. Kızları ile arasını düzeltmek isteyen ancak bu yolda hep engellerle karşılaşan Tarık Aksoy bu sefer de bıçaklanıyor.

Adı Efsane Tarık ölüyor mu?

Bu hafta ekranlarda olan Adı Efsane dizisinde Baba ile Kız etkinliğinde Melis’in yanında olmak isteyen Tarık Hakan’ın babası tarafında o gece bıçaklanıyor.

Herkesi hayrete düşüren bu gelişme ile birlikte Tarık ölecek mi soruları herkesin aklında oluştu. Adı Efsane dizisinin önemli karakterlerinden olan Tarık ölmeyecek ve dizideki yerini almaya devam edecek.

Son Güncelleme: 12.02.2017 01:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş