14 Ocak 2017 Cumartesi 18:50
Adı Efsane İlk Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Başrol Oyuncuları Kimler?
Adı Efsane Dizisi Kanal D ekranlarında olacak ancak dizinin ilk bölüm ne zaman yayınlanacak? Başrol oyuncuları kimler merak ediliyor? Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı ancak dizinin ilk bölümünün yayınlanma tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı. Erdal Beşikçioğlu hangi rolde oynayacak?

ADI EFSANE DİZİSİ İLK BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK


Tanıtım Fragmanları yayınlanan ancak ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli olmayan Adı Efsane dizisi ilgi ile bekleniyor. Dizinin fragman sahneleri ve oyuncu performansları izleyiciler tarafından çok beğenilen dizinin yayınlanacak ilk bölümü merak la bekleniyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında usta oyuncular Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer bulunuyor. Usta oyuncuların birbirlerine nasıl uyum sağladığı ve bunun da diziye nasıl başladığı dizinin ilk bölümünde belli olacak.

DİZİNİN BAŞROL OYUNCULARI KİMLER?

Son olarak yayınlanan 46 adlı dizide oynayan Erdal Beşikçioğlu'nun performansı ve oyunculuğu göz dolduracağa benziyor. Yine oynadığı diğer dizilerde gösterdiği performanslar ile göz dolduran Gökçe Bahadır ve Son oynadığı Kördüğüm dizisi ile tam not alan Rojda Demirer yeni dizide bir arada oynayacak. Dizinin yayınlanan tanıtım fragmanlarında oyuncuların göstermiş olduğu performans bir hayli ilgi çekici idi.ADI EFSANE DİZİSİNİN KONUSU

Dizinin konusuna gelince daha öncede aslında dizinin bir benzeri aynı konu altında Trt 1'de yayınlanan Koçum Benim adlı dizi idi. Koçum benim dizisinde başrol oyuncusu Basketbol Koçunu Tarık Akan canlandırırken Adı Efsane dizisinde ise Erdal Beşikçioğlu canlandıracak. Erdal Beşikçioğlu daha önce çok ünlü bir basketbolcu iken yaşadığı bir sakatlık yüzünden basketbolu bırakmak zorunda kalacak. Basketbolu bıraktıktan sonra diğer yandan eşini ve çocuklarını kaybeden ünlü basketbolcu Koç'luk yapmaya başlar ve kızlarını tekrar kazanmak için tekrar mücadele etmeye karar verir.
Son Güncelleme: 17.01.2017 09:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş