06 Şubat 2017 Pazartesi 22:28
Adı Efsane Dizisi Konusu Hangi Günler Yayınlanıyor?
 Son haftaların en gözde dizileri arasında yer alan ve Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden Adı Efsane dizisi ile ilgili tüm bilgiler yerel haber ayrıcalığı ile paylaşmaya devam ediyoruz. İşte detaylar!

 

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer, Gökçe Bahadır gibi isimlerin oynadığı Adı Efsane dizisi ilk 2 bölümü ile ekranlarda oldu ve bugüne kadar yayınlanan bölümleriyle reytinglerde üst sıralarda yer alan Adı Efsane dizisinin konusu ve yayın günü ile ilgili bilgileri sizlerle paylaştık.

Adı Efsane Hangi Günler Yayınlanıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Adı Efsane dizisinin yayın günü cumartesi olarak belirlendi. Cumartesi akşamları ekranlarda olan Adı Efsane dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle olmaya devam edecek.

Adı Efsane Konusu

Cumartesi akşamlarının yeni yıldızı Adı Efsane dizisinde Tarık Aksoy eski bir basketbolcudur. Eşini kaybettikten sonra önce her şeyini ardından da kızlarını kaybeden Tarık Aksoy kızlarının velayetini almak için düzenli bir hayata sahip olmalıdır.

Bunun için bir okulda koçluk yapmaya başlayan Tarık Aksoy’un burada tanışacağı insanlar ise hayatını yeniden şekillendirecektir. Adı Efsane dizisi her cumartesi Kanal D’de!

Son Güncelleme: 06.02.2017 23:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş