04 Şubat 2017 Cumartesi 22:39
Adı Efsane 3.bölüm fragmanı çıktı mı Son bölüm özeti 11 Şubat 2017 Cumartesi Kanal D
 Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden olan Adı Efsane dizisinde heyecan devam ediyor. İlk 2 bölümü geride bırakan yeni dizi beğeni topladı. Adı Efsane dizisi ile ilgili ayrıntılar ve merak edilenler şu şekilde!

 

Cumartesi akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de Adı Efsane dizisi oldu diyebiliriz. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Almila Ada, Rojda Demirer gibi isimlerin oynadığı Adı Efsane dizisi gerek senaryosuyla gerek ise oyuncu kadrosu takdirleri topladı.

2.bölümü ile 4 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de sevenlerinin karşısında olan Adı Efsane dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Seçil yeğenlerini yurt dışına götürebilmek için Tarık’ı bilerek nezarete attırmıştır. Tarık Zeynep’i kaçırmaktan dolayı suçlanmaktadır. Çocukların gitmesini istemeyen ve buna engel olmak için elinden geleni yapmaya hazır olan Tarık önce nezaretten çıkması lazımdır.

Kıvanç ise gece kulübündeki olayın intikamını alma için hazırlıklara başlasa da olayın nerelere varacağını tahmin edemez.

 

Adı Efsane Oyuncu Kadrosu

Erdal Beşikçioğlu – Tarık Aksoy

Gökçe Bahadır – Bahar Karagöz

Rojda Demirer – Seçil Karahan

Reha Özcan – Hasan

Güneş Hayat – Kevser

Bülent Düzgünoğlu – Seyfi

Cem Yiğit Üzümoğlu -  Hakan

Almila Ada – Melis

Leyla Kırşan – Zeynep

Baran Bölükbaşı – Fikret

Özgü Kaya – Sibel

 

Adı Efsane dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 04.02.2017 09:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş