28 Ocak 2017 Cumartesi 22:55
Adı Efsane 2.bölüm fragmanı çıktı mı Konusu 4 Şubat 2017 Cumartesi Kanal D

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi sevenlerine merhaba dedi! İlk bölümü ile 28 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarda olan Adı Efsane dizisinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu oynuyor. İşte dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan Erdal Beşikçioğlu son olarak 46 Yok Olan dizisinde rol almıştı. Behzat Ç.’nin yeniden çekilmesiyle ilgili gündeme gelen Beşikçioğlu Adı Efsane dizisi ile hayranların karşısı çıktı!

İlk bölümü ile 28 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarda olan Adı Efsane dizisinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Gökçe Bahadır, Rojda Demirer, Almila Ada gibi isimler yer alıyor.

1.BÖLÜM ÖZETİ:

Tarık Akay eski milli basketbolcudur. Kendi hırsı ve yanlışları nedeniyle önce kariyerini ardından karısını kaybetmiştir. En son çocuklarının velayetini de alınan Tarık Akay zor durumdadır. Melis ile Zeynep ise teyzeleri ile birlikte yaşamaktadırlar.

Tarık çocuklarının velayetini almak için hayatını tekrardan düzene sokmak zorunda olduğunu bilir. Bir lisede koç olarak işe başlayan Tarık Akay ‘ın işi zordur çünkü ortada bir takım yoktur. Gençleri ikna edip kısa sürede onları sahaya sürmesi gerekmektedir.

 

Adı Efsane Konusu

Kariyerinin zirvesindeyken ağır bir kaza geçiren Tarık basketbolu bırakmak zorunda kalır. Sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık Akay son olarak çocuklarının da velayetini de yitirir. Hayata karşı yeniden tutunması gerekmektedir Tarık’ın

 

Adı Efsane dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 28.01.2017 13:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş