31 Ekim 2016 Pazartesi 20:23
Acun Survivor Parkurunu Sınırın Sıfır Noktasına Kurdu

Bir grup çocuk kendi  imkanları yaptığı Survivor parkurları ile Türkiye’ye seslerini duyurmaya çalışarak ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan bir istekte bulunmuşlardı. Acun Ilıcalı çocukların bu isteklerine sosyal medya üzerinden cevap vermiş gerçek bir parkur yaptıracağının sözünü vermişti .Irak sınırının sıfır noktasında  yer alan Günyüzü köyüne gelen Acun medya ekibi köyde geçek bir parkur kurdu. Ekip köyde yaşayan çocuklara kıyafet ve kırtasiye malzemeleri dağıttı.


Günyüzü köyüne kurulan parkurda çocuklar ünlüler ve gönüllüler olarak iki gruba ayrılarak yarıştılar. Yarışmada birinci olan çocuklar parkuru kuran ekiple hatıra fotoğrafı çektirdiler.. Çocuklar köylerine parkur kurdukları için Acun Ilıcalıya ve ekibine çok teşekkür ettiler ve Acun Ilıcalı’yı görmek istediklerini dile getirdiler.Yarışmada Acun Ilıcalı rolünü üstlenen Doğan Ediş  parkurla ilgili düşüncelerini paylaştı.


Köylerinde gerçek parkur kurulduğu için çok mutlu olduklarını söyleyen Doğan Ediş “Gerçek parkurun yapılacağını, bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim, çok mutluyum. Ev ev dolaşarak arkadaşlarımı toplayıp doyasıya gerçek parkurda eğleneceğiz. Bize bu güzel anı yaşatan Acun ağabeye ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Neredeyse her gün rüyamda Acun ağabeyin yanındaydım. Şimdi tam oradayım sanki” diyerek duygularını dile getirdi.
 

Son Güncelleme: 31.10.2016 21:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş