23 Ekim 2016 Pazar 11:18
Acun Ilıcalı TV8.5 kanalı açıklaması geldi!
Geçtiğimiz senelerde TV8’i satın alması ile birlikte oldukça başarılı yıllar geçiren Acun Ilıcalı yeni kanalı olan TV8.5’u da Türk halkına sunmuştu. Acun Ilıcalı TV8.5 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ilıcalı TV8.5’un sadece spor kanalı olmayacağını belirtti. İşte detaylar..
 
Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde spor ağırlıklı olan TV8.5 kanalının açılışını duyurmuştu ve kanal ilk yayınıyla birlikte Türk halkının karşısına çıkmıştı. Ilıcalı TV8.5 ile ilgili açıklamalarda bulundu ve bu kanalın sadece spor kanalı olmayacağını açıkladı.

Mehmet Nazif Günal’dan aldıkları dönemde bir değil iki frekans aldıklarını belirten ve diğer frekansın köşede durduğunu belirten Acun Ilıcalı o frekansın da kullanılma zamanının geldiğini düşündüklerini açıkladı.

Ilıcalı kanalın sadece spor kanalı olmayacağını belirterek şu ifadeleri kullandı, “Yanlış anlaşılıyor aslında. Onun sebebi de şu; spora yaptığımız yatırım duyuldu. Sadece spor olmayacak. Onun dışında eğlence ağırlıklı olacak. Yurtdışından bazı materyaller alıyoruz. Kendimiz bir şeyler yapacağız güzel bir kanal olacak”

Spor tartışma programlarının kanalda yer almayacağını belirten Ilıcalı, “Çünkü sporun olması gerektiği gibi değerlendirildiğini düşünmüyorum. Gerilim ve teröre varacak kadar bir algısı var, bunun bir parçası olmak istemiyorum. O yüzden sporla ilgili bir tartışma programı yapmayacağım.” İfadelerini kullandı.

MİLLİ MAÇLAR TV8.5’DA
Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı olan TV8.5’ta neler yayınlanacağı da netlik kazanmaya başladı. A Milli Takımın 2018 Dünya Kupası Elemeleri aşamasında İzlanda, Finlandiya, Ukrayna, Hırvatistan ve Kosova ile yapacağı mücadeleler TV8.5 kanalında yayınlanacak.

Milli Maçların yanı sıra basketbol severleri sevindirecek bir haber geldi. Golden State, Miami, Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs gibi dünyaca ünlü NBA takımları da TV8.5 ekranlarında olacak! Ilıcalı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte NBA maçlarının TV8.5 ekranlarında yayınlanacağını belirtti.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş