25 Ekim 2016 Salı 22:07
Acaip En Güzel Cuma Mesajları FAcebook ve Sms İçin Kısa Cuma Sözleri
Cuma günü Müslümanlar için büyük önem arz etmektedir. Müslümanların bayramı olarak ifade edilen cuma gününün önemini Peygamber Efendimiz de altını çizerek söylemiştir.En güzel cuma mesajlarını sevdiklerinize göndererek onların gönüllerini alabilir, dualarınızda yer almak için fırsat koyabilirsiniz. Sizlere en güzel cuma mesajlarını dilerseniz Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabileceğiniz şekilde sayfamızda yayınlıyoruz.

Cuma  mesajları sizin için sayfamızda yer almaktadır. Her cuma Türkiye'de pek çok kişi birbirini cuma mesajları gönderiyor Biz de sizlere en güzel ve en yeni cuma mesajlarını sayfamızda hazırladık .WhatsApp'tan gönderebileceğiniz cuma mesajları sayfamızda sizde için aktarılmıştır.

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI 2016
Allah’ım! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.
Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Uzaklardan bir yele ser süslü bir sonbahar akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve zaman olsada. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.
Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.
Son Güncelleme: 25.10.2016 22:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş