09 Ocak 2017 Pazartesi 14:52
9 Ocak Müge Anlı Neler Oldu? Talip Beyin Torununun Babası Belli oldu. Çocuğun Babası ne dedi?
9 Ocak Atv Müge Anlı Talip Beyin torununun babası belli oldu. Çocuğun babası ne dedi? Semahat Akçayın şuan görüştüğü İlhami bey semahat hanımın çocukların kabul edecekmi merak ediliyor. Çocuklar kimin yanında kalacak Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü olaya müdahale etti. Ayrıntılar haberimizde

9 Ocak Müge Anlı da geçen hafta Talip Bey torununun babasından şüpheli olduğunu ve torununun babasının kim olduğunu öğrenmek istiyorum diye başvurmuştu. Çocuğun annesi semahat hanım’ın çocuğumun babası Bayram Yıldızdır dedi. Talip Bey ise torununun biyolojik babasının kim olduğunu öğrenmeden büyük bir ameliyata girmesi gerektiğini ve öğrenmeden ameliyat olacağını söyledi.

Anne Semahat Akçay çocuğun annesinin Talip bey’in torunu olmadığını çünkü talip beyin oğlu Yasin ile evli iken bayram yıldız ile ilişkisi olduğunu ve bu nedenle de çocuğun babasının bayram yıldız olduğunu söyledi. Başka bir ilginçlik ise Semahat Akçay’ın Bayram Yıldız ile de ayrılmış olması. Semahat hanım şuan İlhami Taştan adında başka bir kişi ile görüşüyor ve görüştüğü kişi de çocuğu yanına almak istemiyor. Tam bunlar konuşulurken programa bağlanan Aile ve Sosyal Politikalar Baknlığı İstanbul İl Müdürlüğü başkanı çocuklar ve aileleri ile ilgili uzmanlarımızın yapacağı araştırma sonucu en doğru karar verilerek gerekirseçocukların yurda yerleştirileceği ve okullarına gönderileceğini söyleyerek müjdeli haberi verdi.

ÇOCUĞUN BABASI BELLİ OLDU

8 Ocak canlı yayınında Müge Anlı hastaneden gelen sonucu okudu ve Semahat Akçayın çocuğunun babasının Bayram Yıldız olduğunu açıkladı.

Gerçeği öğrenen Dede Talip Akçay ve eşi çok üzülürken torunlarını genede bırakmak istemediklerini söylediler. Çocukların akıbeti ise Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün yapacağı inceleme sonucu belli olacak

Son Güncelleme: 09.01.2017 14:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş