09 Ocak 2017 Pazartesi 19:20
9 Ocak Esra Erolda Neler Yaşandı? Ali Haydar Büşra Aşkı Stüdyoya Taşındı
9 Ocak Atv Esra Erol da neler oldu? Ali haydar Büşra aşkı stüdyoya taşındı. Daha önce evlilik yoluna girdiklerini söyleyen ikili stüdyoya gelerek birbirlerine olan aşklarını adeta haykırdılar. Büşra kendi elleri ile yaptığı böreği Ali Haydara yedirdi. Ali Haydar'ın çok zayıf olduğunu ve ona çok iyi bakacağını söyledi 

9 OCAK ESRA EROLDA NELER OLDU


9 Ocak Esra Erol da Ali Haydar ile Büşra stüdyoya geldiler. İkiliyi davet eden Esra Erol aralarının nasıl olduğunu ve problem olup olmadığını sordu. İkili ise her şeyin yolunda olduğunu ve aralarına kimsenin giremeyeceğini söyledi. Daha sonra Büşra nın annesi ile daha önce Ali Haydar’a Börek yaparkenki görüntüleri yayınlandı. Büşra programa gelirken yaptığı börekleri de yanında getirdi.

ALİ HAYDAR BÜŞRA AŞKI STÜDYOYA TAŞINDI

Büşra kendi elleri ile yaptığı böreği Ali Haydar’a stüdyoda tattırdı. Ali haydar böreğin çok güzel olduğunu söyledi. Daha sonra Büşra daha önceden yazdığı bir şiiri Ali haydar için stüdyoda okudu. Son sözleri sorulan ikiliden Büşra söz alarak şunları söyledi.


Daha önce Ali haydar programda instagramdan veya twitterden, facebooktan şu kız mesaj attı bu kız haber gönderdi diye çok söylüyordu dedi. Büşra daha sonra bundan sonra kimsenin kendisine ali haydar için yok beni seviyor aklında hala ben varım gibi sözcükler söylemesin çünkü ben Ali Haydar ile aramıza girmeye çalışan kara kedilere değil  yanımdaki aslan gibi delikanlıya inanırım dedi. İkili el ele programdan ayrıldılar.

Son Güncelleme: 19.01.2017 01:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş